اخبار دانشگاه شنبه 18 اسفند 1397 ساعت 11:24

نشست یک فنجان کتاب در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد

به همت کانون کتاب و همکاری مدیریت فرهنگی نشست یک فنجان کتاب در محل سالن شیخ آذری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نشست یک فنجان کتاب به همت کانون کتاب و همکاری مدیریت فرهنگی مجتمع با معرفی کتاب رهش نوشته رضا امیرخانی برگزار شد.
در این نشست علاقمندان به معرفی کتاب رهش نوشته رضا امیرخانی پرداختند. نشست یک فنجان کتاب سه شنبه های هر هفته با هدف معرفی کتاب در محل سالن شیخ آذری مجتمع برگزار میگردد.

 

 

منبع:   تعداد بازدید : 26 نوشته شده توسط: مدیر فرهنگی

کلمات کلیدی:  کانون_کتاب فرهنگی


بازگشت

درباره ما ...

  • اعتلای فرهنگ ملی و رشد خلاقیت‌های فرهنگی و هنری  افراد جامعه در گرو پرورش نیروهای جوان مستعد و ساماندهی آنها در گروههای متعدد مورد علاقه آنها می­باشد. در این دانشگاه مدیریت فرهنگی با هدف تعالی فرهنگ ، هنر و ارتقاء اندیشه و بینش اجتماعی دانشجویان، از بدو تاسیس دانشگاه و به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید و در مدت نسبتاً کوتاهی، با ایجاد نهادهای دانشجویی (کانون‌های فرهنگی وانجمن‌های علمی) و جلب مشارکت دانشجویان در این نهادها، توانست ضمن توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، به حرکت‌های قابل توجهی در زمینه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی و هنری، ادبی و اجتماعی و برنامه‌‌های متعددی در این عرصه دست یابد.مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی: (http://www.cultural.esfarayen.ac.ir)، از طریق شناسایی و تقویت قابلیت ها، استعدادها و توانمندیهای فرهنگی- هنری دانشجویان، فراهم آوردن امکانات مورد نیاز فرهنگی و سازماندهی فعالیت­ها، ایجاد فضا و محیطی با نشاط برای دانشجویان در عرصه فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد.

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵