یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 10:35 - تعداد بازدید : 79 چاپ خبر
اخبار دانشگاه به مناسبت دهه فجر / بازدید امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان از دستاورد های علمی و پزوهشی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
به مناسبت دهه فجر با حضور امام جمعه ، فرماندار و همچنین مسئولین شهرستان از دستاورد های علمی و پژوهشی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین بازدید به عمل آمد
به همت مدیریت فرهنگی و معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع مراسم بازدید از دستاورد های علمی و پژوهشی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با حضور امام جمعه ، فرماندار و چند تن از مسئولین شهرستان برگزار شد.
در این مراسم معاونت آموزش، پژوهش و دانشجویی مجتمع به توضیح جایگاه علمی این مجتمع در بین دانشگاه های صنعتی کشور و همچنین کسب جایگاه علمی اعضای هیات علمی این مجتمع در بین دانشمندان یک در صد دنیا پرداخت.
دکتر حاتمی با اشاره به دستاوردهای پژوهشی این مجتمع و ثبت اختراعات توسط دانشجویان و اعضای هیات علمی از همکاری این دانشگاه با بیش از 10 کشور اروپایی در تولید مقالات خبر داد.

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر فرهنگی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) مراسم غبار روبی مزار شهدای گمنام برگزار شد به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی مراسم غبار روبی مزار شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد.
بازدید علمی دانشجویان مهندسی صنایع از شرکت لوله گستر اسفراین به گزارش خبرنگار فرهنگی، به همت انجمن علمی مهندسی صنایع و همکاری مدیریت فرهنگی دانشجویان گروه صنایع دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین از شرکت لوله گستر اسفراین بازدید نمودند
برگزاری مراسم شب های قدر در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و همکاری مدیریت فرهنگی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین مراسم شب های قدر در نمازخانه این مجتمع برگزار شد.
انجام تست فشار خون رایگان برای نمازگزاران در نماز جمعه به همت کانون هلما ( هلال احمر مجتمع آموزش عالی اسفراین) تست فشارخون برای نمازگزاران نماز جمعه به صورت رایگان انجام شد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
محل لینک 1
محل لینک 2
محل لینک 3

درباره ما ...

  • اعتلای فرهنگ ملی و رشد خلاقیت‌های فرهنگی و هنری  افراد جامعه در گرو پرورش نیروهای جوان مستعد و ساماندهی آنها در گروههای متعدد مورد علاقه آنها می­باشد. در این دانشگاه مدیریت فرهنگی با هدف تعالی فرهنگ ، هنر و ارتقاء اندیشه و بینش اجتماعی دانشجویان، از بدو تاسیس دانشگاه و به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید و در مدت نسبتاً کوتاهی، با ایجاد نهادهای دانشجویی (کانون‌های فرهنگی وانجمن‌های علمی) و جلب مشارکت دانشجویان در این نهادها، توانست ضمن توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، به حرکت‌های قابل توجهی در زمینه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی و هنری، ادبی و اجتماعی و برنامه‌‌های متعددی در این عرصه دست یابد.مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی: (http://www.cultural.esfarayen.ac.ir)، از طریق شناسایی و تقویت قابلیت ها، استعدادها و توانمندیهای فرهنگی- هنری دانشجویان، فراهم آوردن امکانات مورد نیاز فرهنگی و سازماندهی فعالیت­ها، ایجاد فضا و محیطی با نشاط برای دانشجویان در عرصه فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد.

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵