اخبار دانشگاه

برگزاری جشنواره اقوام و برپایی بازارچه صنایع دستی، سوغاتی و غذا مدیریت فرهنگی مجتمع آموزش عالی اسفراین در نظر دارد در فروردین ماه سال 1398 اقدام به برگزاری جشنواره اقوام و بازارچه صنایع دستی، سوغاتی دانشجویی نماید.
برگزاری اردوی طبیعت گردی ویژه دانشجویان دختر مجتمع مدیریت فرهنگی با همکاری واحد تربیت بدنی اردوی طبیعت گردی ویژه ی دانشجویان دختر مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را برگزار کرد.
حضور دبیر انجمن علمی فناوری نانو مجتمع در نشست مجمع اتحادیه انجمن های علمی نانو در مازندران دبیر انجمن علمی دانشجویی فناوری نانو مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سومین نشست مجمع اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی نانو در مازندران شرکت کرد.
نشست اعضای اصلی کانون خوشنویسی
برگزاری انتخابات دبیر مجمع / جلسه توجیهی مجمع انجمن های علمی مجتمع نمایندگان انجمن های علمی مجتمع طی جلسه ای با حضور مدیریت فرهنگی و کارشناس مسئول انجمن های علمی مجتمع به بحث و بررسی در خصوص مسائل انجمن های علمی پرداختند در پایان جلسه دبیر مجمع انجمن های علمی انتخاب شد.
اولین یادواره شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد به همت بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مدیریت فرهنگی مراسم یادواره شهدا گمنام در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد.

درباره ما ...

  • اعتلای فرهنگ ملی و رشد خلاقیت‌های فرهنگی و هنری  افراد جامعه در گرو پرورش نیروهای جوان مستعد و ساماندهی آنها در گروههای متعدد مورد علاقه آنها می­باشد. در این دانشگاه مدیریت فرهنگی با هدف تعالی فرهنگ ، هنر و ارتقاء اندیشه و بینش اجتماعی دانشجویان، از بدو تاسیس دانشگاه و به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید و در مدت نسبتاً کوتاهی، با ایجاد نهادهای دانشجویی (کانون‌های فرهنگی وانجمن‌های علمی) و جلب مشارکت دانشجویان در این نهادها، توانست ضمن توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، به حرکت‌های قابل توجهی در زمینه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی و هنری، ادبی و اجتماعی و برنامه‌‌های متعددی در این عرصه دست یابد.مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی: (http://www.cultural.esfarayen.ac.ir)، از طریق شناسایی و تقویت قابلیت ها، استعدادها و توانمندیهای فرهنگی- هنری دانشجویان، فراهم آوردن امکانات مورد نیاز فرهنگی و سازماندهی فعالیت­ها، ایجاد فضا و محیطی با نشاط برای دانشجویان در عرصه فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد.

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵