دوشنبه 29 مهر 1398 ساعت 11:14 - تعداد بازدید : 142 چاپ خبر
اخبار دانشگاه حضور انجمن علمی نانو فناوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در دوازدهمین نمایشگاه نانو کشور
دانشجویان انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در دوازدهمین نمایشگاه نانو فناوری در محل نمایشگاه دائمی شرکت کردند.


به گزارش خبرنگار فرهنگی به همت مدیریت فرهنگی مجتمع ، دانشجویان انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در دوازدهمین نمایشگاه نانو فناوری در محل نمایشگاه دائمی شرکت کردند.
انجمن علمی نانو فناوری این مجتمع با استقرار در غرفه اتحادیه انجمن های علمی دستاور های علمی و پژوهشی خود در زمینه نانو را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.
انجمن علمی نانو فناوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال 96 به منظور آموزش و ترویج فناوری نانو و ارتقا کیفی و کمی دانش نانو در میان دانشجویان این دانشگاه، تاسیس گردید.
هدف اصلی این انجمن، استفاده از دانش و دستاوردهای علمی اساتید و پژوهشگران دانشگاه در جهت تربیت مهندسان آشنا به دانش نانو و بدنبال آن تربیت مهندسان پیشرو در زمینه فناوری های پیشرفته و افزایش ثروت در جامعه می‌باشد.
این انجمن تاکنون اقدامات و دستاوردهایی از قبیل برگزاری کارگاه ها و دوره های تخصصی آموزشی، شناسایی دانشجویان فعال در حوزه نانو و حمایت معنوی از آنها، اخذ مجوز نهاد ترویجی ستاد نانو، میزبانی نهمین دوره مسابقه ملی نانو در خراسان شمالی، کسب مقام سوم نهمین مسابقه ملی دانشجویی فناوری نانو و سنتز نانو ذرات اکسیدی نقره، تیتانیوم و آلومینا توسط دانشجویان می باشد.
نمایشگاه فناوری نانو با حضور 200 شرکت داخلی از 18 تا 21 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار شد.
در این نمایشگاه بخش هایی از قبیل حوزه‌های سلامت، ساختمان، نفت، پتروشیمی، خودرو، نساجی، ورزشی، کشاورزی، آب، محیط‌زیست، لوازم خانگی و ... حضور داشتند. 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر فرهنگی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

جلسه بررسی قوانین و مقررات نشریات دانشجویی جلسه بررسی قوانین و مقررات نشریات دانشجویی در جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های کانون قرآن و عترت دانشگاه های خراسان شمالی جلسه هماهنگی برنامه های کانون قرآن و عترت دانشگاه های خراسان شمالی با حضور نمایندگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی در دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار شد.
دیدار دبیران انجمن های علمی و کانون های اجتماعی و فرهنگی و هنری با شهردار اسفراین به همت مدیریت فرهنگی دبیران انجمن های علمی و کانون های اجتماعی و فرهنگی و هنری با شهردار اسفراین طی نشستی بحث و گفتگو کردند.
اردوی زیارتی و سیاحتی دانشجویان پسر دانشگاه به مشهد مقدس مدیریت فرهنگی برای دانشجویان پسر این دانشگاه اردوی زیارتی و سیاحتی به مشهد مقدس برگزار کرد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

  • اعتلای فرهنگ ملی و رشد خلاقیت‌های فرهنگی و هنری  افراد جامعه در گرو پرورش نیروهای جوان مستعد و ساماندهی آنها در گروههای متعدد مورد علاقه آنها می­باشد. در این دانشگاه مدیریت فرهنگی با هدف تعالی فرهنگ ، هنر و ارتقاء اندیشه و بینش اجتماعی دانشجویان، از بدو تاسیس دانشگاه و به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید و در مدت نسبتاً کوتاهی، با ایجاد نهادهای دانشجویی (کانون‌های فرهنگی وانجمن‌های علمی) و جلب مشارکت دانشجویان در این نهادها، توانست ضمن توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، به حرکت‌های قابل توجهی در زمینه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی و هنری، ادبی و اجتماعی و برنامه‌‌های متعددی در این عرصه دست یابد.مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی: (http://www.cultural.esfarayen.ac.ir)، از طریق شناسایی و تقویت قابلیت ها، استعدادها و توانمندیهای فرهنگی- هنری دانشجویان، فراهم آوردن امکانات مورد نیاز فرهنگی و سازماندهی فعالیت­ها، ایجاد فضا و محیطی با نشاط برای دانشجویان در عرصه فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد.

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵