اخبار دانشگاه شنبه 18 اسفند 1397 ساعت 14:43

اولین یادواره شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد

به همت بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مدیریت فرهنگی مراسم یادواره شهدا گمنام در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد.

 
مراسم یادواره شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به همت بسیج دانشجویی این مجتمع  و مدیریت فرهنگی برگزار شد.
این مراسم به مناسبت اولین سالگرد خاکسپاری دو شهید گمنام در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شد.
در این مراسم که با حضور امام جمعه محترم شهرستان، معاونت فرماندار اسفراین ریاست مجتمع و جمعی از مسئولین برگزار شد پس از تلاوت قرآن مجید و قرائت زیارت عاشورا از خانواده شهید مدافع حرم محمد ابراهیم توفیقیان، خانواده شهید هادیان، شهید علی اکبر و علی اصغر رباط سرپوشی، شهید خلیلی وشهید عباسپور تجلیل به عمل آمد.
همچنین مداحی و مرثیه سرایی توسط مداح اهل بیت و صحبت و خاطره گویی پدر شهید هادیان از دیگر برنامه های این مراسم بود.
در پایان مراسم غبار روبی مزار دو شهید گمنام مجتمع انجام شد.
این مراسم در محل گلزار شهدای گمنام مجتمع برگزار شد.

 
 
 
 
 

 

منبع:   تعداد بازدید : 55 نوشته شده توسط: مدیر فرهنگی

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • اعتلای فرهنگ ملی و رشد خلاقیت‌های فرهنگی و هنری  افراد جامعه در گرو پرورش نیروهای جوان مستعد و ساماندهی آنها در گروههای متعدد مورد علاقه آنها می­باشد. در این دانشگاه مدیریت فرهنگی با هدف تعالی فرهنگ ، هنر و ارتقاء اندیشه و بینش اجتماعی دانشجویان، از بدو تاسیس دانشگاه و به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید و در مدت نسبتاً کوتاهی، با ایجاد نهادهای دانشجویی (کانون‌های فرهنگی وانجمن‌های علمی) و جلب مشارکت دانشجویان در این نهادها، توانست ضمن توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، به حرکت‌های قابل توجهی در زمینه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی و هنری، ادبی و اجتماعی و برنامه‌‌های متعددی در این عرصه دست یابد.مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی: (http://www.cultural.esfarayen.ac.ir)، از طریق شناسایی و تقویت قابلیت ها، استعدادها و توانمندیهای فرهنگی- هنری دانشجویان، فراهم آوردن امکانات مورد نیاز فرهنگی و سازماندهی فعالیت­ها، ایجاد فضا و محیطی با نشاط برای دانشجویان در عرصه فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد.

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵