اخبار دانشگاه دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 8:47

برگزاری انتخابات دبیر مجمع / جلسه توجیهی مجمع انجمن های علمی مجتمع

نمایندگان انجمن های علمی مجتمع طی جلسه ای با حضور مدیریت فرهنگی و کارشناس مسئول انجمن های علمی مجتمع به بحث و بررسی در خصوص مسائل انجمن های علمی پرداختند در پایان جلسه دبیر مجمع انجمن های علمی انتخاب شد.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی  نمایندگان انجمن های علمی مجتمع طی جلسه ای با حضور مدیریت فرهنگی و کارشناس مسئول انجمن های علمی مجتمع به بحث و بررسی در خصوص مسائل انجمن های علمی پرداختند.
در این جلسه نمایندگان مجمع انجمن های علمی مجتمع با هدف تقویت انجمن های علمی پیشنهادات خود را بیان کردند.
دکتر دارابی مدیریت فرهنگی مجتمع تقویت انجمن های علمی را از اولویت های کاری خود دانست و افزود:تشویق دانشجویان به مشارکت در زمینه های علمی و پژوهشی می تواند منجر به کارآفرینی و اشتغالزایی شود.
در پایان انتخابات دبیر مجمع انجمن های علمی برگزار شد و نمایندگان انجمن های علمی با مشارکت در این انتخابات دبیر جدید مجمع را انتخاب کردند.
 

منبع:   تعداد بازدید : 58 نوشته شده توسط: مدیر فرهنگی

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • اعتلای فرهنگ ملی و رشد خلاقیت‌های فرهنگی و هنری  افراد جامعه در گرو پرورش نیروهای جوان مستعد و ساماندهی آنها در گروههای متعدد مورد علاقه آنها می­باشد. در این دانشگاه مدیریت فرهنگی با هدف تعالی فرهنگ ، هنر و ارتقاء اندیشه و بینش اجتماعی دانشجویان، از بدو تاسیس دانشگاه و به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید و در مدت نسبتاً کوتاهی، با ایجاد نهادهای دانشجویی (کانون‌های فرهنگی وانجمن‌های علمی) و جلب مشارکت دانشجویان در این نهادها، توانست ضمن توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، به حرکت‌های قابل توجهی در زمینه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی و هنری، ادبی و اجتماعی و برنامه‌‌های متعددی در این عرصه دست یابد.مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی: (http://www.cultural.esfarayen.ac.ir)، از طریق شناسایی و تقویت قابلیت ها، استعدادها و توانمندیهای فرهنگی- هنری دانشجویان، فراهم آوردن امکانات مورد نیاز فرهنگی و سازماندهی فعالیت­ها، ایجاد فضا و محیطی با نشاط برای دانشجویان در عرصه فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد.

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵