اخبار دانشگاه دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 12:5

برگزاری جشنواره اقوام و برپایی بازارچه صنایع دستی، سوغاتی و غذا

مدیریت فرهنگی مجتمع آموزش عالی اسفراین در نظر دارد در فروردین ماه سال 1398 اقدام به برگزاری جشنواره اقوام و بازارچه صنایع دستی، سوغاتی دانشجویی نماید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین مدیریت فرهنگی مجتمع در نظر دارد با هدف وحدت بین اقوام ایرانی و آشنایی با آداب و رسوم قومیت های مختلف ایرانی اقدام به برگزاری جشنواره اقوام نماید.
دکتر دارابی گفت: در فروردین ماه سال آینده در نظر داریم با برپایی بازارچه صنایع دستی، سوغاتی و انواع غذا ها و خوراکی های بومی و محلی دانشجویی به کارآفرینی و اشتغال زایی و ترویج کسب و کار دانشجویی کمک کنیم.
این جشنواره در 26 لغایت 28 فروردین ماه در محل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برپا می باشد. 

منبع:   تعداد بازدید : 98 نوشته شده توسط: مدیر فرهنگی

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • اعتلای فرهنگ ملی و رشد خلاقیت‌های فرهنگی و هنری  افراد جامعه در گرو پرورش نیروهای جوان مستعد و ساماندهی آنها در گروههای متعدد مورد علاقه آنها می­باشد. در این دانشگاه مدیریت فرهنگی با هدف تعالی فرهنگ ، هنر و ارتقاء اندیشه و بینش اجتماعی دانشجویان، از بدو تاسیس دانشگاه و به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموعه حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید و در مدت نسبتاً کوتاهی، با ایجاد نهادهای دانشجویی (کانون‌های فرهنگی وانجمن‌های علمی) و جلب مشارکت دانشجویان در این نهادها، توانست ضمن توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، به حرکت‌های قابل توجهی در زمینه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی و هنری، ادبی و اجتماعی و برنامه‌‌های متعددی در این عرصه دست یابد.مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی: (http://www.cultural.esfarayen.ac.ir)، از طریق شناسایی و تقویت قابلیت ها، استعدادها و توانمندیهای فرهنگی- هنری دانشجویان، فراهم آوردن امکانات مورد نیاز فرهنگی و سازماندهی فعالیت­ها، ایجاد فضا و محیطی با نشاط برای دانشجویان در عرصه فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد.

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵