شنبه 30 آذر 1398 ساعت 13:39 - تعداد بازدید : 1394 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار دبیران انجمن های علمی و کانون های اجتماعی و فرهنگی و هنری با شهردار اسفراین
به همت مدیریت فرهنگی دبیران انجمن های علمی و کانون های اجتماعی و فرهنگی و هنری با شهردار اسفراین طی نشستی بحث و گفتگو کردند.
به همت مدیریت فرهنگی دبیران انجمن های علمی و کانون های اجتماعی  و فرهنگی و هنری با شهردار اسفراین طی نشستی بحث و گفتگو کردند.این دیدار که با حضور مهندس قادری شهردار اسفراین، آقای سیدنژاد رئیس فرهنگسرای شهرداری ، مهندس صارمی کارشناس مسئول برنامه ریزی فرهنگی دانشگاه و همچنین جمعی از دبیران انجمن های علمی و کانون های اجتماعی  و فرهنگی و هنری در محل دفتر شهرداری شهرستان برگزار شد.
در این مراسم دانشجویان به معرفی کانون ها و انجمن های خود پرداختند و همچنین از آمادگی خود برای مشارکت در برنامه های فرهنگی هنری، اجتماعی و علمی در سطح شهر خبر دادند.
صارمی با اشاره به اینکه دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین با بیش از 2500 نفر دانشجو بعنوان بزرگترین جامعه دانشجویی شهرستان محسوب میشود افزود: در این جامعه دانشجویی که از نقاط مختلف کشور حضور دارند پتانسیل های خوبی در زمینه های علمی، فرهنگی ، هنری و اجتماعی وجود دارد که میتوانند در برگزاری برنامه های علمی، فرهنگی و هنری شهرستان با ادارات ذیربط مشارکت نمایند.
کارشناس مسئول برنامه ریزی فرهنگی دانشگاه با اشاره به برپایی جشنواره اقوام ایرانی در اردیبهشت امسال در سطح شهر افزود:این نمایشگاه با استقبال فراوان همشهریان روبرو شد که اکثرا متقاضی برپایی جشنواره های مشابه در طول سال شدند که از اینرو پیشنهاد میکنیم با در اختیار قراردادن فضایی مناسب در داخل شهر به ایجاد بازارچه دانشجویی در راستای اشتغال زایی برای دانشجویان و کمک به اقتصاد دانشجویان و همچنین آشنایی همشهریان عزیز با فرهنگ های مختلف و اداب و رسوم قومیت های ایرانی کمک کنید.
وی همچنین ضمن تقدیر از زحمات شهرداری و حمل و نقل شهری در ارائه خدمات به دانشجویان خواستار بالا بردن کیفیت ارائه خدمات حمل و نقل به دانشجویان شد.
در ادامه مهندس قادری شهردار اسفراین ضمن ابراز خرسندی از برپایی این نشست افزود: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت دانشجویان برای برپایی برنامه های مختلف در زمینه علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی در سطح شهرستان استفاده نماییم.
همچنین سید نژاد مسئول فرهنگسرای شهرداری برای ارائه خدمات در قالب برنامه های ذکر شده در محل فرهنگسرای شهرداری به دانشجویان اعلام آمادگی کرد.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر فرهنگی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

مجمع انجمن های علمی_دانشجویی و مدیریت امور فرهنگی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار می‌کنند چهارشنبه های خودمونی
مسابقه کتاب خوانی مدیریت فرهنگی با همکاری کانون قران و عترت(ع) برگزار می کند.
جلسه بررسی قوانین و مقررات نشریات دانشجویی جلسه بررسی قوانین و مقررات نشریات دانشجویی در جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های کانون قرآن و عترت دانشگاه های خراسان شمالی جلسه هماهنگی برنامه های کانون قرآن و عترت دانشگاه های خراسان شمالی با حضور نمایندگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی در دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار شد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵